Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ram slot nefunguje!

Dobrý den,
mám problém s pamětí, mam IBM T30 ram fungovaly společně ale ted uz to detekuje jen jednu, slot jsem zkoušel na obě ram a nefunguje ten druhy jede v pohodě může to být nějaký problém v BIOSU? V nastavení Biosu není žádné nastavení pro paměti RAM. Díky za rady

Z popisu jsem nepochopil, cos přesně udělal.

Nicméně: pokud jsi jeden modul vytáhl a pak zkoušel oba jednotlivě a oba fungovaly, pak je nejspíše v pytli onen slot (doporučuju ještě zkusit vyčistit starým (ale čistým) zubním kartáčkem). Pokud nefunguje samotný modul RAM, je to v modulu.

Nastavení BIOSu sloty většinou nijak neřeší, výjimka jsou servery, kde se dá nastavit mirroring.

Memory
64-bit Double Data Rate (DDR) non-parity SDRAM memory
PC2100 at 266MHz
Two 200 pin SO-DIMM memory slots, one slot is pre-populated with 256MB, leaving one socket available
Supports up to two 512MB SDRAM SO DIMMs
Supports maximum memory up to 1.0GB

Pochopil,
až príliš dobre.

V rámci "Fuzzy logic" - ako to bolo v otázke popísané.

Zrejme si nepochopil Ty,
že už viac, ako povedal predo mnou touchwood - sa povedať nedá.

Tak som vložil - tech.špecifikáciu RAMs - ku konkrétnemu NB.
That's all.