Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Provoz VoIP na technologii Wi-Fi

Jaké máte zkušenosti s provozem internetového volání (VoIP) přes IP telefony standardu SIP nebo přes SW standardu SIP (X-lite, apod.). Nikoliv přes SKYPE,Messenger apod.

Máte vždy kvalitní telefonní hovor, nebo máte výpadky v hovoru, šum, brum, echa a pod.

to je jasne ze je. myslim ze prakticke skusenosti s tym nema nikto. uz dlhsie skusame sprevadzkovat projekt voip ale bez brany v sixe s prepojenim okrem sieti aj na mobily a pevne linky to nema zmysel. vsetko je to o peniazoch. skusat to lokalne je hlupost.
a motorola canopy u teba nie je wifi;o)? trosku drahsie sice ale je to wifi