Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 8 tisíc

Jelikož muj notebook není dostatečně výkoný ani na starší hry jako je san andreas,chtěl bych od někoho pomoct,kdo by mě poradi,jaké komponenty nakoupit atd,samozřejmě bez os a monitoru

Sestavil ti to dobře. Bohužel v tvojem případě rozhoduje o podstatným změně výkonu každá pětistovka. Měl bys ten limit změnit aspoň na 10000 nebo prostě počítat s tím, že kdyby ta grafika nestačila /protože určitě budeš zkoušet další a další hry/ tak holt se bude muset vyměnit.

A není tam monitor.

Myslím že by ses mohl poučit už z koupi toho ntb a nezkoušet na počítači na hraní finančně vyzrát znovu:-)

Vyměnit můžeš nejen g. kartu ale i procesor třeba za šestijádro.
Navíc u stávajícího procesoru ta deska umožňuje jednoduše odemknout čtvrté jádro.
( tedy pokud budeš mít kliku na procesor,je to tak 50/50% )
Dokonce tak jak to je, spustíš na nízké detaily a rozlišení,tu "kravinu" GTA IV.