Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program pro záznam práce na PC

Před časem jsem zkoušel program, který do jakéhosi videa zaznamenal to, co se děje na obrazovce. Dokonce se to dalo titulkovat a myslím, že byl pro domácí použití zdarma. Byl tuším součástí některého z příbalových CD k časopisům.

Nevíte o něm? V google se mi pořád jaxi nedaří zadat ten správný dotaz.

Díky.

Ne publikovat to nebudu. Chci lidi ve firmě naučit pracovat s wordem a excelem. Mnozí z nich s tím zacházejí stále jak s psacím strojem a na regulérní školení u externistů nejsou peníze.

Když je po skupinách seženu do jedné místnosti ukážu jim to přes projektor, tak to dopadne tak, že zase budou po pár dnech prd vědět. Výsledek bude nula a nějaký papír s postupy jen zase založí do šuplíku. Takto si to budou moct pouštět podle potřeby co budou potřebovat. Mám v úmyslu udělat obálku v html nebo možná v PowerPointu a tam jednotlivé ukázky vložit pod odkazy. Pojede to v rámci intranetu.