Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mpeg2 na dvd

Hledám program pro vytvoření dvd struktury z množství *.mod souborů bez rekomprese a nejlépe kdyby zárověň uměl i snížit bitrate, ale jen transkódovat (takže taky bez uplný rekomprese, jenom video pozměnit na principu jako dvd shrink). Menu a střih není potreba.
Zkoušel sem programy:
dvd flick (nezpracuje množství souborů)
nero vision (s množstvím souborů v mod se při smart pred koncem kodování zasekne)
ultra video join (znova komprimuje)
dvd styler (má problém s množstvím souborů, i při snížení dat. toku je velikost souboru stejná)
video dvd maker (i když nekde psali že nedelá rekompresi tak dělá, i s vob soubory)
super dvd creator

dvd flick zpracovává všechny soubory, po spojení vytvoří jeden velkej VOB ale při autorizaci ve struktuře už je jenom první soubor. VTS_01_1.vob má taky velikost jenom toho prvního.

ten DVDAuthor se musí ještě zkompilovat, nasel sem nekde už zkompilovanej, snad to je ten samej. Ale než se s nim naučim to nebude hned.

zkusil sem jeste flick verzi 1.2.2.1 a ten video vytvoří, ale divně že se nekdy seká a ani dvd shrink ho nenačte že není v pořádku. Taky sem si všim že jenom používá dvdauthor tak můžu zkusit zkusit treba jenom překopírovat dvdauthor.exe do nový verze nebo ho pak přímo použít na mpg ale když nejdriv rozdělí video a zvuk po jednom souboru pak spojí video a zvuk potom video se zvukem do *.mpg a nakonec znova zapisuje kopii do vobů. Tohle hrozně násobný zapisování se mi nelíbí kuli hardisku. Snad je jiný program co umí převádět přímo a ne takle všechno postupně.