Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automatická tabulka

Zdravím po ránu

Vlastním tyto stránky cup.hotwar.eu jedná se o ligu NHL09
Vše jede v pohodě až na zapisování výsledků, musím ručně zapsat výsledek který se tedy potom přepočítá do tabulek.

Teď k dotazu.
Prosím znalé aby mi poradily jak moc složité je vytvořit automatický zápis, něco podobného jako tady www.erast.funsite.cz
Dále bych se chtěl zeptat jestli by tu nebyl třeba i někdo kdo by to třeba udělal, samozřejmě to nechci zadarmo, zaplatil bych.

Odpověď typu tak zaplať tomu zde www.erast.funsite.cz není pro mě odpověď, protože do roka se hraje třeba i 10 lig a to by se provoz webu docela dost prodražil když dotyčný chce za sezonu 100,-Kč

Díky za odpovědi

Tobě se zdá 100 kaček za ligu hodně a sháníš programátora? Dobrý fór. :-D

Až ti tam nějaký hráč vloží místo výsledku třeba
<div style="width: 5000px; height: 5000px; color: yellow; background-color: red; text align: center; font-size: 200%; padding: 200px">
Cracked by Xman
</div>
To bude sranda. Nebylo by lepší vkládat si to sám? Nebo ti to někdo udělá se zabezpečením?