Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálé padání hry

Dobrý den chtěl bych se zeptat ohledně padání her.Neustále mi hry padají tím že se přepnou do černé barvy a pak se znovu zapnou a zase hned kde sem skončil.Pak se ukáže input:hdmi.Děkuju za případnou pomoc.Napíšu vám tu moji pc sestavu aby jste se nemysleli že je to sestavou.
grafická karta Nvidia Geforce GT 430 1 gb
processor AMD Athlon 2 X2 265
ram 4 gb
os Windows 7

Hago s tou reinstalaci ovladačů má pravdu. Sám tuto grafiku mám a dělalo mi to samé, nejen u her ale i u programů jako je Office či phpDesigner.. po reinstalaci ovladačů (nainstaloval jsem nejnovějšší z webu), se vše uklidnilo. Ovšem neříkám tímto, že závada je určitě v ovladačích