Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Zapomenute heslo ke steamu

Ahoj,
zapomel sem heslo ke steamu a kdyz sem si vyzadal nove, prisel mi email:

This is an automated message generated by Steam account administration to help you reset your Steam password.

Please enter the following code into the 'Verification Code' field of the 'Forgotten Password' dialog. (Enter the code exactly as written. You can use copy/paste operations to enter the code):

qR4rqh-4

Please also enter the *answer* to the following question into the 'Secret Answer' field of the same dialog:

What did customer support last change your password to?

IMPORTANT: Please do not reply to this message to attempt to reset your password -- that won't work. You must enter the above information into the Steam application.

Kdyz pak zadam Verification CODE, chce to jeste odpovedet na kontrolni otazku, ale ja sem si nastavil uplne jinou a nechapu jak mam na tuto odpovedet. NEvite prosim kde vzit odpoved ? Nebo musim psat na Support ?
Predem moc dik
Lock, ať to neláká ty opožděné. Herní poradna je vedle. (karel)

Aby jsi si mohl změnit zapomenuté heslo, musíš žádost potvrdit kontrolní otázkou /vše jsi vyplňoval při zakládání účtu/. Příště si to napiš na papír a přibij si to na zeď, abys až to opět budeš potřebovat, měl po ruce. Teď jim znova napiš, že jsi nezodpovědný a žádáš je o reset účtu. Mě se to totiž stalo taky. Teď je víkend, mě to vyřešili za dva pracovní dny.

No jasně, jak jinak ověřit, že ten účet je pravděpodobně opravdu tvůj. Odešleš tam na požádání aktivační kódy některých her, které jsi tam před tím aktivoval a komunikovat s tebou budou pouze přes email uvedený při založežení Steam účtu. To přeci stačí pro předpoklad, že se nesnažíš o podvod, účet je tvůj a pro dotyčného by neměl být problém, taková data doložit. Koneckonců je to jeho chyba, že si nezapsal někam údaje o účtu, když ho zakládal, tak teď musí projít tímto a ve finále být rád, že vůbec získá zpět přístup. Však když si založíte třeba účet u banky, taky nevyhodíte jeho číslo i s číslem karty, co by jste asi pak dělali, když by jste si to nepamatovali. Tak to přeci platí všude, včetně Steamu.

kamaratovi se to stalo taky akorat ze si ten ucet nezakladal on ale kupil si ho prez smskey.cz :( a prisel mu navod jak to spojizdnit a ted nevi ani tu kontrolni otazku :( co stim kdyz si to kupil tak blbe ?? pls poradte