Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak zjistit PUK kod

Dobrýden nevím zda to sem patří, ale nevím kde jinde se zeptat.
Měl sem mobil své kamrádky a chtěl sem se tam dostatt, no jenže pak to chtělo puk.
Nevíte jak zjistím ten PUK kod? Její opeerátor je o2

no to se taky pokouším zjistit ,stalo se mi totiž úplně to samý a taky s o2 ;D a nevím nevím nevím co mám dělat a potřebuju to co nejdřív zjistit ,tak prosím pozte ....jak mám zjistit PUK ?

Pokud máte paušál není problém.
Stalo se to přítelkyni 3x spletla pin protože po roce vypla telefon a proste si ho už nepamatovala.
Zavolej na operatora z jiného telefonu..
Musí majitel bloknute simky, nejlepe si připrav smlouvu od paušálu kdyby chteli dukazy.
A popravdě nechteli nic, řekli Puk.
Ale kdyby nahodou měj připravené kdy byla uzavřena smlouva, adresa, datum narození a takové ty kraviny.
Pokud to je na kredit tak ji zahod "vyserou" se na tebe.

ozkoušeno