Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EXPLORER

Mal som vír,zdá sa ,že si to odniesol IE.Keď chcem dobiť kredit na mobil cez www.t-mobile.sk ,tak ma to nechce hodiť na web.stránku banky.Ako sa dá
opraviť ,alebo zaktualizovať IE /6.0.2600.0/,WIN XP Profesional 2002.
Ďakujem za každú pomoc !

Dobrý večer,
Explorer mi funguje,ale nechce ma to pustiť na stránku banky !
1: sk!pages.get
2:Môj T-mobilet,tam zadať ,,Dobi Easy,,
3:zadať meno banky ,,sporopay ,,
4:zobrazí sa stránka na zadanie údajov ,po zadaní údajov potvrdiť ,,dobiť,,
a mala by sa následne zobraziť stránka banky ! ale mne to nechce zobraziť !
Má to spoločné niečo s J

Zkuste v Keriu vypnout v záložce www filtrování reklam či lépe nastavte pro inkriminovanou stránku výjimku a vše u ní povolte.
pozn. zkuste si fw na chviličku zakázat (na jeho ikonu pravým tlačítkem - zakázat firewall) a otestujte to znovu! Pokud to půjde, dělá to Kerio a je to jen o nastavení, viz výše.