Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neni nejaky problem s zive.cz..?

Zdarec, neni nejaky problem s zive.cz..? Uz si toho vsimam tak tyden.
Na sichte nahodne nelze nacist jnp.zive.cz, forum.zive.cz, nekolikrat za den - nahodne.
Myslel jsem, ze je to nasim pripojim na sichte, ale zacinam si toho vsimat uz i doma - jine pripojeni, DNS pres OpenDNS a co chvili se zobrazi hlaska od OpenDNS:
Hmm, forum.zive.cz isn't loading right now. A stejne, jako na sichte. Nahodne JNP, Forum....

No ja prave mam nastaveny automaticky refresh co 5 minut, a proste obcas mrknu, a stranku nelze nacist. Jak rikam, kdyby to bylo jenom doma, ale dela to i na sichte. Jine pripojeni, jina rychlost, jiny provider.

edit:
a jeste si vsimam, ze na sichte mame predplatne Computeru a az do cisla 8 je slo normalne stahovat v PDF. A ted kdyz se prihlasim tak jenom hlasi, ze je pouze pro predplatitele :-(