Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou mám grafickou kartu?

cus mam 6 let stare xp
newim jak zjistim jakou mam grafickou kartu-maunual se nedochoval ;(
a pc mam pevne ne notebook
a problem je v tom ze se snazim rozjet minecraft singl player(nemam koupeny chci to je odzkouset) a kdyz to stahnu tak vse de normalne potom kliknu na entr game a nacita se to a pak to zcerna a uz nic 3-[
Počitač: Intel pentuim 4 cpu 3.00 ghz procesor a 2 GB ram
Systém: ...windows xp
Home edistion
verze 2002
service pack3
dik za odpoved

Hry se řeší tady: hry.poradna.net
Minecraft tam má své vlákna. (L-Core)
Změna předmětu, původně: Problem sminecrfat singlplayer
Změna kategorie, původně: Ostatní (L-Core)

Ta hra má vyjít někdy ke konci roku a HW požadavky jsou dost malé. Třeba to ani grafikou není. To jsi stahoval z nějakých pochybných stránek? Bez nového zdroje tam stejně nic aspoň trochu výkonného nedáš, současný typ grafiky předpokládám znát taky nebudeš.

edit:
To jsem přehlédl, problém asi nebude v grafice.