Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem navrh na specialne bany

zdenek je dost zabavny bohuzial nevie kedy ma prestat. potom uz zabavnym prestava byt a stava sa otravnym. navyse mam pocit ze on sa v vyziva v pocye threadv a v tom aby mal posledne slov a dosta casto sa ludia nechaju vyprovokovat a dochadza k nekonecnym vetveniam threadova a zbytocnym slovnym subojom v podani zdenka.
takze navrhujem aby moderatori hlasovali o takychto problemovych useroch a o ich zabanovani aj ked nejako vyrazne neporusli pravidla (ale to je diskutabilne...jden user a musi po nom sanovat veci tucet moderatorov).
aby sa predislo "justicnym" omylom hlasovanie by malo byt jednohlasne (ak bude jeden proti user ban nedostane).

nononot 10.02.2006 20:28
nononot
Spravanie moderatorov na tejto poradni mi pripomina tak trosku praktiky minuleho rezimu. Vytvori sa…
drevokocur 10.02.2006 18:52
drevokocur
O vsetkom (okrem pravidiel!) je ochota diskutovat, a diskutovalo sa aj tam (stovky prispevkov). Ta d…
MM.. 10.02.2006 18:58
MM..
IMHO chyba, rozumnější je nechat takovýto thread otevřený, aby si každý, kdo po tom touží mohl postě…
adams 10.02.2006 19:19
adams
nemyslim si. takto to je na HTS a funguje to. http://www.criticalsecurity.net/index.php?act=boar dru…
IgorK 10.02.2006 19:25
IgorK
Souhlasim s Adamsem, nechal bych thread otevreny a ignoroval bych jej. Zdenek by se vykecal (sam se…
Jan Fiala 10.02.2006 22:11
Jan Fiala
Souhlas. Cenzura vede většinou k opačnému výsledku. :-D:-D:-D
.kenedz 10.02.2006 23:09
.kenedz
Co tady pořád brečíš? Nikdo tě tu nedrží... Tak ještě jednou a pomalu pro tebe: tohle tady je IT po…
host 10.02.2006 18:59
host
Cha cha, IT poradna :-D:-D:-D. Kdyby jste tu neměli kategorii "pokec" tak tu máte stěží 3 příspěvky…
.kenedz 10.02.2006 19:27
.kenedz
Ban? A za co? Vždyť jsem tímto příspěvkem žádný zákon, ba ani ta vaše pravidla neporušil!!! Když už…
.kenedz 10.02.2006 19:36
.kenedz
Tak sorry ale skus vliezt niekde do hospody a vykrikuj tam ze jaka je to nah***o (MM..) hospoda, ci…
MM.. 10.02.2006 19:39
MM..
Tak to tedy není dobré přirovnání. Slovo [mod]"nah***o" (MM..)[/mod] jsem tu určitě nepoužil, takové…
.kenedz 10.02.2006 19:46
.kenedz
Jaj sorry musim si zmoderovat to nah***o :-D Na uvodnej stranke (poradna.net) je z loga jasne ze to…
MM.. 10.02.2006 19:59
MM..
A teď by tě měl ještě IgorK zabanovat, jak to stále slibuje mě. :-D:-D:-D Teď jsem ale dal do vtipů…
.kenedz 10.02.2006 20:27
.kenedz
Len pre info - bude ta asi zaujimat toto: http://poradna.net/beta/thread.php?qst=4788#re-500 2 Nemys…
MM.. 10.02.2006 20:42
MM..
Nevim co by mě tam mělo jako najednou zajímat. Leda snad, že mi byly cenzorem "anarchist" smazány 2…
.kenedz 10.02.2006 21:04
.kenedz
Pokud Vám někdo smazal vtipy, sotva můžete znát důvod jejich smazání. To je trošku divné, co tu vykl…
anarchist 10.02.2006 21:06
anarchist
No, byl tam u toho ten tvůj příspěvek, že do mého threadu mám psát pouze vtipy. Nebo to chceš zapřít…
.kenedz 10.02.2006 22:11
.kenedz
Vratil ti tam to "chcije". Tie posledne vtipy neboli vtipy, ale prejav rasizmu, a kto ich zmazal je…
MM.. 10.02.2006 21:07
MM..
To tam vrátil už před dvěma dny. Co mu také zbývalo, když jsem mu dokázal, že šlo o nespravedlivou c…
.kenedz 10.02.2006 22:05
.kenedz
P.S. a myslim ze ked sa vyprovokovala aj diskusia o "sukromnom ban-e" (nemyslim toto tu, ale iny thr…
MM.. 10.02.2006 20:08
MM..
jj suhlasim. pisatel vtedy myslel na 100% zdenka
fleg 10.02.2006 20:19
fleg
O tom by se dalo polemizovat. Co když myslel třeba tebe?
.kenedz 10.02.2006 20:29
.kenedz
niekomu platis za tie rady ze si kladies take podmienky???
drevokocur 10.02.2006 21:49
drevokocur

Navrhuji něco demokratičtějšího. Mohla by se zde např. objevit anketa, do které by cenzoři navrhli několik problémových uživatelů a ostatní uživatelé by demokraticky rozhodli, který je nejvíce štve, toho pak na týden zabanovat. Každý týden by byla nová anketa.

Apropó, kolik je zde vlastně cenzorů? Připadá mi to, jako by jich bylo více, než uživatelů.
:-D:-D:-D

Áááááá, pán není cenzor, pán je jenom moderátor? To asi znamená, že příspěvky nemaže, pouze je upravuje k obrazu svému. Nebyl jsi to nakonec ty, kdo mě upravil můj příspěvek a nenechal tam informaci, že příspěvek je upraven cenzorem (pardón, moderátorem :-D)?

Ja som ti nic neupravoval (okrem vymazu karikatur).
Upravovat "problemovy" (staci eticky problemovy, nemusi to byt hned protizakonne) prispevok je problem, ak sa tam necha poznamka (co sa aj robilo) tak za tym vznikne asi tak 50 nezmyselnych reakcii s textom "co tam bolo predtym?" "co napisal" "aj ja chcem vediet co tam bolo" atd.
Ak sa to urobi bez poznamky tak sa zas citi blbo autor prispevku, ale kedze autor porusil providla alebo nejake zasady slusnosti, tak snad upravu pochopi (ale evidentne nie kazdy autor). Ja osobne nemazem mierne neslusne slova, alebo co vlastne bol problem u teba, ale respektujem nazor ludi, ktorym sa to uz zda za hranicou etiky. Mohol by si ich respektovat aj ty, mal by si menej problemov a nemusel by si tu 3hodiny diskutovat o nezmysle.

P.S. a prestan tu furt operovat s vyrazom "cenzura". Asi nechapes co to je (si moc mlady?) ale tvoj nazor ti tu nikto nezmaze, ak ho napises SLUSNE a tak aby nebol v rozpore so zakonmi.

A jsme zase u toho, co zdejší cenzoří (moderátoři :-D) nedokážou pochopit. Když máte ve vašich pravidlech větu: "Autor příspěvku plně zodpovídá za jeho obsah, vyjadřuje v něm své názory a stanoviska, které nejsou nijak ve vztahu s názory a stanovisky provozovatele.", tak nemůžete upravit něčí autorský příspěvek k obrazu svému, a nenechat tam potom informaci, že příspěvek byl upraven cenzorem (moderátorem :-D), protože pak to stále vypadá, že ten upravený příspěvek napsal sám autor a autor již nemá žádnou možnost svůj původní ani cenzorem upravený příspěvek nijak změnit. Je uveden jako autor pod něčím, co vlastně ani nenapsal.

V tom mas samozrejme pravdu, ale napr. zahviezdickovanie jedneho slova alebo jeho zmena na synonymum nie je predsa zasah do vyznamu prispevku. Ale neviem co ti kto zmenil, o tvojom nazore budeme diskutovat (prave zakladam diskusiu moderatorov na tuto temu), aby sa teda vzdy u zmeny nechavala nejaka poznamka.

Jako není synonymum, jako synonymum. O tom by se dalo ještě dlouze polemizovat. Ale jinak ti děkuji, jsi asi jediný cenzor (sorry moderátor :-D), který se dokázal přenést přes to své neomylné moderátorské "já mám vždycky opravdu a když nemám pravdu, tak mám také pravdu" a k něčemu se rozhoupat. Pokud tu budete bez upozornění upravovat cizí příspěvky, tak si do svých pravidel přidejte větu. "Autor vždy neručí za obsah svého příspěvku, protože mohl být jeho příspěvek klidně bez upozornění upraven jedním ze zdejších moderátorů." (někdy i dvěma, jako třeba v mém případě :-D).

Zatial sa vsetci vyjadrili tak, ze ak nieco moderator meni, tak aby tam bola vzdy poznamka (napr. som jednu taku na ukazku urobil tuto: http://poradna.net/beta/thread.php?qst=6601#re-665 8 :-))
P.S. Ten komentar v poznamke som si mohol aj odpustit, v podstate by stacilo keby to zmene slovo bolo oznacene s logom poradne.

P.S.2 nemysli ze tu moderatori sedia nazhaveni ze budu nieco mazat, ja osobne sem chodim citat a odpovedat na technicke otazky, moderovanie je len neprijemna (//edit: neprijemna pre moderovaneho :-)) nutnost, aby z toho tu nevznikla nejaka zumpa.

IMHO chyba, rozumnější je nechat takovýto thread otevřený, aby si každý, kdo po tom touží mohl postěžovat. Rozumní lidé zcestné názory ignorují, ev. rozporují, a nerozumní mají svou svobodu slova pěkně pohromadě v jednom threadu a neobtěžují ještě jinde.

Co tady pořád brečíš? Nikdo tě tu nedrží...

Tak ještě jednou a pomalu pro tebe: tohle tady je IT poradna. A IT dotazy a odpovědi na ně nikdo nebude moderovat, proč by to taky dělal? Ale pokud se někdo neumí chovat, tak prostě narazí. Ať se mu to líbí nebo nelíbí. Pravidla jsou jasně daná.

Tak to tedy není dobré přirovnání. Slovo [mod]"nah***o" (MM..)[/mod] jsem tu určitě nepoužil, takové výrazové prostředky já nemám ve svém slovníku. Nikde není napsáno, že se zde jedná o IT poradnu. Správné přirovnání by možná bylo: "Zkus vlézt někam do hospody, objednej si tam pivo a pak zírej na to, když ti u výčepní stolice řeknou, že jsi v mléčném baru."

Jaj sorry musim si zmoderovat to nah***o :-D
Na uvodnej stranke (poradna.net) je z loga jasne ze to bude o PC. Tuto sa asi logo bude este menit. Aj ked nie, tak ked ti to uz spomenul, tak si z toho nemusis robit srandu. Tato poradna zacina, funguje mozno mesiac, a hlavna napln by mala byt diskusie o problemoch s PC a technikou, prip. nejake volnejsie diskusie v Pokece na odreagovanie, ale v ramci slusnosti. Pokec nebol mysleny ako vyznam tejto poradne.
Svoj nazor si uz prezentoval dost, nemusis ho opakovat donekonecna.

// Edit: teda funguje mozno mesiac ako testovacia verzia, t.j. v podstate este tato poradna ani nebola spustena.

A teď by tě měl ještě IgorK zabanovat, jak to stále slibuje mě. :-D:-D:-D
Teď jsem ale dal do vtipů 3 dost drsný vtip, tak mě tu asi zabanujou. Důvod si tu na mě hledají už dlouho, tak toho teď zneužijí. Ale tím vtipem nebyly porušeny žádné zákony. Stejně mi sem nemůžete nijak zakázat přispívat, když se přihlásím přes jinou proxy, tak mě nepoznáte. :-D:-D:-D

No, byl tam u toho ten tvůj příspěvek, že do mého threadu mám psát pouze vtipy. Nebo to chceš zapřít? Já za to nemůžu, že se tu pod svoji cenzuru nechcete sami podepisovat. Podle toho příspěvku jsem si myslel, že si to byl zase ty. Ale asi tě smazal jiný cenzor co? Už to tu došlo do toho stádia, které jsem předpokládal, cenzoři si tu mažou navzájem své vlastní příspěvky. :-D:-D:-D

P.S. a myslim ze ked sa vyprovokovala aj diskusia o "sukromnom ban-e" (nemyslim toto tu, ale iny thread s nazvom "sukromny ban") u niekoho kto nie je ani moderator ani autor, tak to je uz aspon na zamyslenie (kto to vyvolal?) Si treba uvedomit ze ak v nejakom krame jeden "zakaznik" odradi dalsich 150 "zakaznikov" tak toho jedneho proste z kramu vyhodia.