Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové Ram

Zdravím potřeboval bych poradit s koupě nových RAM nejspíše 1024 mb, ale to už necham na těch co mi poradí :P (momentálně mam 512.)

Základní deska : Asus K8N
RAM sloty : 3 DDR DIMM
Rychlost paměti PC3200 (200 MHz)

V tomto stylu se moc neorientuji, pokud je potřeba vědět ještě neco ( info) Tak se omlouvám,dejte vědět,Diky ;)
Novou RAM potřebuji kvůli WoW;) Thx.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

najskor navstivis stranku vyrobcu zakladnej dosky. v tvojom pripade ASUS.COM. tam si najdes svoju dosku a potom, SUPPORT LIST na pamate alebo anglicky MEMORY. Tam si vyberies to, co ti bude vyhovovat (myslim velkostne budto jednu 1024 alebo dve 512 alebo kolko potrebujes), potom das ten vybraty typ do googlu a on ti najde kde ho mozes a za kolko kupit.
TU PAMAT CO TAM MAS TERAZ BUDTO PREDAS, ALEBO SA POZRIES CO TAM MAS ZA TYP A ZOZENIES SI NIKDE TOTOZNY TYP.
Nedoporucujem miesat vyrobcov a rozne velkosti aj ked by to aj tak malo fungovat