Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatná instalace windows xp

Dobry den
mám problém když sem instaloval windows xp tak když to načítalo z CD tak tam naskočilo par chyb nechal sem to být ale když se už mělo instalovat tak jedine co to uděla že se počítač restartuje a snaží se to znova nainstalovat i když to nejde jak to zastavím a jak mužu zadat aby načetl windows z jiného CD ??
Děkuji za radu .

K tomu maličkosť ešte. Je potreba SATA driver integrovať do instalčného disku. ... No možno máš v PC 2 kusy CD/DVD mechaník, prípadne historickú floppy alebo mainboard umožňuje aby pripojený USB disk emuloval floppy ... Len ešte onú USB flashku naformatovať ako disketu .....:puff: