Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak vytvorit vlastni email

Ahoj,
otazka je jasna :) "jak vytvorit vlastni email" - tudiz napriklad alterna715@alterna.cz .
Predpokladam ze je k tomu potreba domena + hosting (je mozne to udelat i na freehostingu?) a pak s tim musim udelat co ?
Je to jen dotaz z cite zvedavosti, maximalne si to zkusit kdyby to slo, ale nic velkeho.

Predem moc diky

lock (karel)

Ale jak ?
Dejme tomu, ze si zalozim freehosting + domenu u Hostuju.cz, napriklad Alterna715.7u.cz - pak by mel email urcite mit xxx@xxx.7u.cz, ale jak docilim, ze si mho muzu zalozit. Nemyslim ty email schranky, co nabizi treba IC.cz k tou freehostingu. Ale vlastni proste

Ja spis myslel, pokud si seznam, muze udelat sluzbu na tvorbu emailu, kde za @ mame bud email, seznam, spoluzaci apod...
Jak si muzu zalozit vlastni email, kde si muzu vybrat, co budu mit za tim @ (teoreticky treba tu sluzbu na zakladani emailu).

Ano, registruju si tu domenu s hostingem (treba Alterna.cz) a pak musim udelat co, abych pres to mohl zakladat emaily, existuje nejaka sluzba co se tam nainstaluje, treba jako RS, nebo musim pozadat o vytvoreni teto sluzby firmu, u ktere mam hosting ?

Pokud Ti jde pouze o to mít email s vlastní doménou ( alespoň já to tak chápu ) tak Ti stačí zakoupit pouze doménu a můžeš to provozovat např. v Google Apps, budeš to mít jako klasický Gmail účet pouze se svojím mailem na své doméně, není teba platit žádný hosting.

Tady je o tom nějaké povídání: http://www.zive.cz/titulni-strana/google-apps-neni -pouze-gmail-na-vlastni-domene/uvod-moznosti-googl e-apps-registrace/sc-21-a-139882-ch-58518/default. aspx