Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová telka (ale ne maková)

Chcem si koupit novou TV uhlopříčka asi 72 cm ale nevíme jestli stačí klasický analog nebo už i pro digitální příjem? Později settopboxy na to musí být 2 ovladače a to já nechcu. Vyplatí se ještě dnes kupovat analog? Jaká je životnost TV? Jestli mi nepozbyde funkčnost dříve než masově nastoupí digitál.

[mod]zmena kategorie (mif)[/mod]

Oni tie starsie TV boli aj kvalitnejsie, dnes uz to je vsetko z ciny (vcera som kukal schemu na mojho philipsa, a kto bol dole ako autor, no predsa nejaky chuang yang :-()
Zatial ma 5rokov a je ok (zatial).
Ono niektore zacnu odchadzat po 5rokoch niektore vydrzia aj 10, zavisi od mnohych faktorov.

tohle je o použité technologii výroby a materiálech. A taky kde byla ta obrazovka vyrobená. Jsou např. Philips obrazovky, které mají 10 let za sebou a žádné výraznější opotřebení není a jsou taky Philips Made in Malaysia, čtyři roky provozu a je po nich.