Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAMKA

AHoj chcem vediet co mozem upgradovat touto ramkou http://www.alza.sk/pameti/ddr/1-gb/1gb-ddr-400mhz- pc3200-d76407.htm, aj ked mi ukazuje v CPU-Z max bandwith pc3200(200mhz) tu je aj video co to ukazuje nech to tu nemusim vypisovat diky watch a ked nebudete vidiet co tam ukazuje tak si prepnite do full screenu alebo zvolte moznost "rozbalit"

Když ty jsi líný vypisovat, napsat normální předmět atd., tak my jsme zase líní klikat na videa, pouštět si je ve full, odpovídat, etc.
Zamykám. (LaKr) (aa)

Já to na lock nevidím, nemusel to myslet špatně s tím videem a kolikrát jedno video zobrazující CPU-Z je lepší než pokus o popis.odemykám. (MM_tank) (aa)

Samozřejmě je lepší ta HD 4650, už podle ceny. Ta nVidia je hodně starej model.
Problém je v tom, HD 4650 je PCIe karta předělaná na AGP, což dělá hodně velký problémy s kompatibilitou, takže můžeš s tím mít tolik problémů, až si budeš trhat vlasy.

Problemy pri pouzivani. Napr. zapnes hru a bluescreen.

P.S. hernu grafiku do AGP dnes kupovat je nezmysel. Dobre fungovali napr. 7600GT alebo 7800GT, ale tie uz len v bazari resp. skoro nikde. A je to drahe lebo ich kazdy (kto este ma AGP) chce. Upgraduj cely PC (zakl.dosku, nove typy RAM, atd) vyjde to moyno aj lacnejsie a budes mat vykon aj na novsie hry.

A ta GeForce 6200 co si si nasiel vobec neni na hry to je len na to aby to zobrazilo plochu Windows. Ak chces na hry tak to co tam mas teraz je urcite 5x vykonnejsia. A to ani neviem co tam mas teraz :D