Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Programy z "továrního nastavení" - odstranění

Ahoj!
Mám počítač ve stavu "továrního nastavení" a je mi jasné, že některé programy, které jsou takto nyní v PC, jsou mi de facto na nic. Rád bych ty "zbytečné" dal pryč, ale nevyznám se v PC a tudíž si nejsem jistý, které odinstalovat mohu, abych tak neohrozil chod PC.
Poradíte, prosím někdo?

Konkrétněji mi jde například o:
- Broadcom 802.11 Wireless Lan Adapter
- Conexant HD Audio
- DigitalPersona Personal
- ESU for Microsoft Vista
- HDAUDIO Soft Data Fax Modem
- HP Active Support Library
- HP Customer Experience Enhancements
- HP Easy Setup - Frontend
- HP Help and Support
- Hp Quick Launch Buttons
- HP QuickPlay
- Microsoft Works
- NetWaiting
- QuickPlay SlingPlayer
- Synaptics Pointing Device Driver

Co určitě můžeš odstranit:
- Microsoft Works (něco jako MS Office, ale mnohem jednodušší)

Co bych určitě nechal:
- Broadcom 802.11 Wireless Lan Adapter
- Conexant HD Audio
- Hp Quick Launch Buttons
- Synaptics Pointing Device Driver

U ostatního těžko říct, ale pokud se nepouštějí po startu a nezabírají hodně místa na disku, tak ničemu nevadí.

Otázku o vhodnosti odstranenia:
- Broadcom 802.11 Wireless Lan Adapter
- Conexant HD Audio
- Synaptics Pointing Device Driver
navodí zdesenie alebo úsmev.

Nic neodstraňuj. Ak ti odkazy na ten zbytočný soft vadia, vytvor si nový Profil a tam si uprav nabídky: Start, Programy a Plochu, odstráň odkazy, budeš to mať čisté bez toho aby ťa to rušilo.