Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otázka ohledně výkonnosti eMachines E442

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli byste mi mohli říct: Je můj notebook eMachines E442 šunt, nebo je normální, či je skvělý? Zde jsou údaje: Procesor: AMD V140 Processor
: Paměť (RAM) : 2,00 GB
: Grafika: ATI Mobility Radeon HD 4250
: Herní grafika: 893 MB grafické paměti k dispozici celkem
: Primární pevný disk: Celkem: 40 GB
Typ systému: 32-bit. procesor
Počet jader procesoru: 1
Podpora 64bitových systémů: Ano

Celková velikost pev. disků: 233 GB - z toho: C: 40 GB
D: 193 GB
E: CD/DVD

Graf. paměť celkem: 893 MB
Vyhr graf. paměť: 256 MB
Syst. paměť: 637 MB
Rozlišení:1366x768
DirectX 10

Díky za odpovědi
Změna kategorie, původně: Software. Notebook není software a za víc to nestojí. (karel)
Změna předmětu, původně: Otázka ohledně výkonnosti (host)

souhlas s brtnikem.

soukromá afektovaná úvaha(no flame):
Acer vyrobil příliš neprodejnýho odpadu, tak část toho vzal a zabalil do (nejen) Emachines. Aby minimalizoval další náklady, dostal tento výrobek na samotný vrchol největších nejsračkovatějších šuntů, že kdyby se dostal ještě o krůček dál, pavděpodobně by vznikla nefunknčí maketa bez HW.

Jestli ti funguje a hraješ na tom úspěšně solitarie, tak od srdce gratuluju :)