Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád NB

Dobrý den, mám asi 8 let starý notebook Asus s OS Windows XP. Nyní mě začal zlobit. Při zapínání se načte základní autorizace. Tedy vyberte účet. Zadám heslo. Heslo schváleno. Vítejte. Najednou se obrazovka zbarví do modra a napíše se nějaký text. Všechno tady svítí asi 2 sekundy a potom se restartuje. Mnohdy se nedostanu ani na autorizaci. Ještě nedávno (když fungoval) se mě začal objevovat nápis NOD 32 ESET, že byla nalezena infekce, kterou nelze vyléčit (Myslím Win Induc). Nevíte prosím co to může být a jak to mohu vyřešit?. V Nouzovém režimu jede notebook normálně jak v nouzovém režimu.

Dobrý den.
Tento vir je docela zákeřný. Vím to jelikož sem ho taky dostal a ten vir mi hacknul i ESET. Myslím si že to ale nebude virem, nýbrž OS. Podle toho co jste sem napsal tak bych to odhadoval na opakující se Modrou smrt. Měl by to vyřešit reinstal Windows. Když nepomůže to tak jedině koupit nový NB.