Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vytvořit ISO v neru 9?

Ahoj. Potřebuju vytvořit iso win 7 abych pak nasledne udelal bootovaci flashku. Iso jsem vytvořil přes nera ale programek windows 7 USB DVD download tool mi píše že iso soubor je neplatný. Přitom má příponu normálně iso

Potřebuju vytvořit iso win 7

Ako myslíš vážne ? To z čoho chceš vytvoriť iso Win7 ? Z instalačného DVD Win7 alebo zo stiahnutého iso Win7 ?

Ty chceš vytvoriť iso súbor z iso súboru ? Alebo máš k dispozícii nástroj na tvorbu a úpravu instalatoru Win7 ?

Nástrojov na tvorbu "image" CD/DVD je milion od čias ako sa masovo rozširili virtuálne mechaniky CD/DVD medzi gamermi, teda asi 10-12 rokov .... líšia sa schopnosťami a možnosťami. Ochramy hier sú/boli vymakané ...

Co takto niečo naštudovať, že co ako to iso vlastne je ....

Co za dementný prográmek na konverziu pre FLash disk používaš, že si nedokáže načítať DVD ?