Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD regenerator 2011

Zdravím
Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s tímto programem, zda víte na jakém principu funguje. Moje zkušenost je rozporuplná. Měl sem tu disk (80GB ATA 2,5" WD)se SMARTem naprosto bez chyb, žádný BB, ani podezření, test povrchu (HDD scan 3.3) však odhalil 2 Vadné sektory. Po projetí tímto programem VS zmizeli, což je skvelé (ve SMARTU zase žádná změna). Bohužel mě napadlo ješte preventivní "oživení" všech sektorů, což sem neměl dělat, na disku přibylo nehorázně sekroru s přítupovou dobou od 150ms do 500ms.
Toť má zkušenost ,chybama se člověk učí :)

Hard disky už nie sú co bývali, jednoduché strojky co zapíšu nejaký magnetický impulz na medium.

Matematika je mrcha a matematici sa vyšantili s metodami bezstratovej kompresie a samoopravných kodov, teda fíglov jak zapísať co najviac a najspolahlivejšie. Myslíš k čomu je potreba procesor a firmware na Hard disku.

Na takýto moderný disk sa nešahá. Lepšie ako výskumné oddelenia výrobcu, to nejaký amatér, autor free utilitky, bez relevantných informácii o disku urobiť nedokáže.

Proste bud ten disk funguje aj so statisticky únosnými chybami povrchu alebo nie, o čom ti SMART vydá varovanie.

HDD Regenerator mi už párkrát "zachránil zadek", ve smyslu jednorázového oživení disku, přehrnutí dat jinam a následného vyhození původního disku. K preventivnímu "oživení" všech sektorů - tam si můžu pouze myslet, že ten tvůj disk je těsně před smrtí.