Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s padáním netu

Má sestava je následující
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0X350 10XTE010QRD0112L40116UN010IYL0215RK010RM1010Z3F011 8BF01
+ Windows Seven Professional 64bit

Problém je následující:
cca po 10min se mi komp odpojí od netu a centrum sítí a sdílení hlásí že je nějaký problém. Ping nejde ani na cokoliv v síti, na žádný PC ani na připojený přes kabel do sítě.

Napadá Vás něco prosím?

vlc není prase a nic takového neinstaluje.
sám píše při instalaci že neinstaluje žádné nevyžádané doplňky, a dokonce se ptá jestli může zapnout vlastní aktualizce - to jiné softy zapínají automaticky bez ptaní.

flash player nepodezírám, ale u cs3 je možné všechno. máš placenou podporu, tak se jich zeptej.