Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak restartovat Firefox

Když instaluju nějaký doplněk, nabízí mi to možnost restartu firefoxu. Existuje pro tuto funkci také nějaká zkratka, abych nemusel firefox vypínat a znovu zapíat, ale mohl jej přímo restartovat?

Vím, vím, já tu instalaci doplňku uváděl jen jako příklad toho co hledám. Jde o to že se mi občas firefox zahltí a je pomalý, a nezbývá než ho vypnout a zase zapnout. Problém je v tom, že když je zahlcený, tak se taky vypíná delší dobu a navíc je k tomu potřeba myši. Já hledám způsob jak tento problém vyřešit rychle a efektivně. Chci prostě nějakou zkratku, která by mi zaprvé vypla firefox a za druhé ho hned zase zapla, tedy restartovala firefox, jako se to děje právě při instalaci nového doplňku.