Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký počítač?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, chci si poskládat stolní PC, ale chtěl bych znát váš názor, co by jste mi navrhovali nebo rovnou navrhli sestavu. Strop mám 10000,- ale jen PC bez monitoru a OS. Chtěl bych ho především na internet, filmy, a sem tam hry. Na disk mám požadavek od 640GB do 1TB, jak to výjde cenově, prosím jestli máte někdo čas, tak mi jej navrhněte. Díky moc

tak skládej, co ti brání? M-Pol tu každou chvíli něco navrhuje, tak se můžeš inspirovat. Pokud se tu s výsledným návrhem podělíš, jistě ti na to někdo udělá oponenturu a navrhe, kde se to dá vylepšit.

P.S.: OS předpokládám, že si pořídíš "za pět prstů." Nebo jsi taky jeden z těch, co si myslí, že si přenesou OEM licenci?