Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání při přehrávání

Dobrý den,
sotva jsem vyřešil problém se štítkem, objevil se další. Při přehrávání filmů se občas stane, že se to na cca 0,5 - 1 vteřin sekne a zní přitom takový divný zvuk (,,trrrr") Potom zase běží v pořádku až do dalšího ,,minilagu". Zkoušel jsem aktualizovat ovladače zvukových zažízení a taky grafických karet (integrované i dedikované), ale všechno je aktuální.
Včera jsem odstranil asi tři nebo čtyři předinstalované programy (bloatware) tak doufám, že jsem se nezbavil něčeho důležitého (vždy jsem si o programu zjistil základní informace)
Ne, že by kvůli toho padal celá system, ale po čase to opravdu začne lézt na nervy.
Nevíte co s tim, případně doinstalování nějakého programu?
Děkuju

Odinstaluj uplne vsetko co sa odinstalovat da. Tie HP software su nenormalne sracky. Pripadne skus aj zakazovat nejaky nepotrebny HW v spravci zariadeni ako napr. kamera, USB citacka kariet, bluetooth, LAN, apod. az kym zistis co to robi. Hlavne odinstaluj aj vsetky antiviry, tie vedia znefunkcnit PC dokonale.

Ak si tam nahodou instaloval uz aj nejake cracky apod tak to uz mas zavirene.

Niekedy je jednoduchsie nainstalit si nacisto nanovo Windows a ovladace.

P.S> skus vliezt do ovladacich panelov - nastavenie indexovania a zrusit vsetko nech sa nic neindexuje.