Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odstranit babylon tool (vyhledávací lišta)

Před nějakou dobou jsem si cosi nainstaloval do PC a s tím jsem si musel nainstalovat i babylon tool (vyhledávací lišta.)Ten původní program jsem odinstaloval, ale otravný babylon zůstal a nevím teď jak se ho mám zbavit. Jde o to, že když například zadám název webu do prohlížeče, tak mě to nepřesměruje na daý web, le na babylon s tím, že mi nabídne stejnou stránku a k tomu dalších tucet odkazů na reklamu. Jak se toho babylonu mám zbavit? Dík
Změna předmětu, původně: Jak odstranit babylon (Kráťa)

dakujem mooooc!!! aj ja som to podla vášho návodu skúsil a funguje to - babylon je fuč! bo mi liezol na narvy nedal sa odstraniť v počítači a ja taký zdatny aby som na takúto vec prišiel sám veru niesom ;-)
dakujem ešte raz a pekný deň prajem :-)

Pro Mozilu mě pomohlo tohle:
Napiš do adresního řádku about:config. Poté zadej do pole Filtr: bablon
a potom pravým tlačítkem myši klikni na každý řádek a zvol Obnovit.
Poté zadej do pole Filtr: keyword. Pravým tlačítkem myši klikni na keyword.URL a zvol Obnovit.

Taky jsem si ho omylem stáhla s jiným programem a nemohla se ho zbavit. Nic z rad co jsem našla na českém internetu nepomohlo, tak jsem napsala přímo jim a odepsali a konečně jsem se ho zbavila.. jupí!
Tady to máte mě stačil 1. , 3., a poslední krok a je fuč :)

1. Go to "My Computer->Control Panel->Add/Remove Programs", select 'browser manager' or 'B-protector' by clicking on it, and choose 'uninstall'.
2.
3. In order to uninstall Babylon and all is features completely ,follow the steps below :
4. Uninstall Babylon Software:
5. http://support.babylon.com/index.php?/Knowledgebas e/Article/View/177/0/uninstall-babylon-software
6.
7. Change Babylon Home Page (Internet Explorer \ Firefox \ Google Chrome):
8. http://support.babylon.com/index.php?/Knowledgebas e/Article/View/175/0/change-babylon-home-page
9.
10. Remove Babylon search provider
11. http://support.babylon.com/index.php?/Knowledgebas e/Article/View/174/0/change--babylon-search-engine
12.
13. Uninstall Babylon Toolbar Software
14. http://support.babylon.com/index.php?/Knowledgebas e/Article/View/213/0/uninstall-babylon-toolbar-sof tware
15.
16. ________________________________
17. Tab Issue IE
18. ________________________________
19.
20. In order to stop this new tab issue, please do as follows:
21.
22. Open your Internet Explorer browser, click on "Tools", then "Internet Options" and in the section "Tabs" click on "Settings". It will open a new window, on the option "When a new tab is opened, open:" in the drop-down menu please choose "Your first homepage". Then click OK, Apply and OK.
23.
24. ________________________________
25. Tab Issue Firefox
26. ________________________________
27.
28. Go to the "Tools" menu and select "Add-ons". It will open a popup. Click in the "Extensions" tab. Look for the "Babylon Search" extension. Click the "Uninstall" button. Then close and reload Firefox.
29.
30.
31. To remove the search new tab in Firefox please use the following steps:
32.
33. • In the address bar write : about:config
34.
35. • remove the babylon “search.babylon.com” from the |keyword.URL”
36. • change the search.babylon.com to any of the search provider you want example : ( www.google.com )

mě pomohlo zazalohovat profil v mozille pres mozbackup a kompletne pres revo uninstalller odinstalovat mozillu, pak nainstalovat znovu mozillu a obnovit profil, jinak predtim nepomohlo odinstalovani babylon tool pres revo ani odstraneni v hi jack this.

Pro FireFox.
Do adresniho radku zadas:
about:config
Potvrdis souhlas

pak zadas do hledani:
keyword.URL
najde to radek a ten pravou mysi das OBNOVIT.

pak zadas do hledani:
babylon
a vsechny - moc - radku das OBNOVIT, jeden po druhem.

Jinak video:
watch ...

A JE TO.

skáče mi v mozille v domovský stránce v nových panelech ten nesmrtelnej babylon,ale když se držím vašeho postupu tak na "keyword.URL" mi nejde kliknout "Obnovit". je to zaslepené a šedé...návod zní opravdu jednoduše tak opravdu nevím v čem dělám chybu....

Perfektní, u Mozilly návod zabírá.
JENŽE! Jak to odinstalovat u Internet Exploreru? Stalo se mi to na máminym počítači a ta je zvyklá používat zrovna ten IE. Když zadám to about:config do adresního řádku, objeví se, že "navigace na webovou sttránku byla zrušena". Existuje nějakej návod, jak tohle provést u Exploreru?
A u Chromu to taky nezmizelo... Díky předem.