Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá obrazovka smrti

Dobrý den, koupila jsem si nedavno notebook asus a začala se mi tu objevovat modra obrazovka a pak se automaticky restartuje ten notas a to je každý den co jde notas, chvílí normálně běží a pak toto, uz nevim co s tim, ovladače jsou nejnovejší, nemá někdo stejný problém? .. přikládám fotografii obrazovky img-0116-jpg

Je-li syspartišna v pořádku, zaměřil bych se na test RAM (memtest, goldmemory). Taky bych zkusil v BIOSu vypnout nízkoúrovňovou (fuj :-)) detekci USB zařízení (legacy USB storage, legacy key, mouse) - je-li to (jelito) v okleštěném setupu notýsku obsaženo. A nakonec: po jaké době to vytuhne? Nemáš to náhodou položené na peřině bez možnosti větrání odspoda? Nepřehřívá se ti to?

hele jsem počítačovej laik nerozumim tomu vubec:D takze vubec netusim kde se v biosu nekde vypina nizkourovnovka :D .. detekce usb zarizeni to vubec jako :D ... neee vetrani neni ale je mozne ze se prehriva musim si koupit tu chladici podlozku, .. a vytuhne to tak po 20 minutach i drive

někde vpravo je sloupec, nazvaný "caused by driver", ten tě bude zajímat nejvíc - jaká chyba se často opakuje. a název chyby v "bug check string" taky není k zahození.
ty údaje bývají vidět u chyb i v prohlížeči událostí, ale někdy tam právě postižený driver chybí. naopak modrá obrazovka se generuje jen při krachu windows, kdežto chyb a varování je v prohlížeči událostí vidět více.

jojo, když něco po zakoupení funguje, je třeba do toho začít drbat.
k čemu u notebooku update ovladačů - měníš snad nějaké díly? potřebuješ o 0.3% větší výkon grafiky?
v msconfig.exe jen pozakazovat nadbytečný kriplware výrobce notebůů, co se automaticky spouští po startu.

printscreen - toho bsod vieweru.

no tak si dej chleba na hlavu nebo ja nevim :-D .. treba jsem dite co ty vis :-D ... děti nemuseji psát jen s pravopisnými chybami :-D jo tak ja nikomu neverim, ale tak videla jsem to na vice webech ze aktualizace ovladaců jim v tom pomohla tak jsem to zkusila ... nic vice nic mene

ještě než to pošleš na reklamaci, požádej nějakého chlapa s pořádnýma plícema, aby se nadechl a pořádně fouknul do "výfuku" chlazení. Pokud se někde objeví obláček prachu, je ucpané chlazení a je třeba jej vyčistit.