Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na stahování filmů na DVD?

/Poraďte mi,prosím, nějaký dobrý program,kterým mohu stáhnout filmy z PC na DVD,ale mohu je pak pouštět i na DVD přehrávači. Většina programů mi DVD nedovolila pouštět na DVD přehrávači,ale mohu je pouštět jen na PC a nebo mi i zničila DVD a nic se nenahrálo-např. mi u nového DVD ukázalo,že je plný.
Znáte nějaký volně stahovatelný program a hlavně kvalitní? Děkuji za radu.

stáhnout filmy z PC na DVD

a v jakym ty filmy mas formatu?

jinak programu je hafo, ale nejspolehlivejsi a nejednodussi reseni je propojit PC a TV kabelem a udelat na TV rozsirenou plochu a poustet pak filmy na TV takhle. :-)

Já mám starou telku, to by asi nešlo.Hlavně to chci,abych uvolnila místo na notebooku.Syn chce plno filmů,stahujeme z Ulozto a formát mám avi. myslel jsi to tak?Zvykli jsme si je pouštět přes VLC media player,ale tam není nabídka na uložení na DVD. Potřebuju prostě mít prázdný počítač. Plný je těžkej :-))
Díky za rady. Stahuju zatím Nero 9,tak uvidím,ale určitě raddy pište dál.Zatím díky všem.

tak si prikup disk, hodit film na dyvko a nenechat ho v PC je dost riskantni, dyvko prestane za pul roku slapat a uz se na film nepodivas nebo musis stahovat znovu. se starou televizi pocitam bez HDMI je to problem. asi to opravdu vypal pres to nero jako DVD Video. Ty AVI budou asi divx a existujou i nejaky programky typu "divx to dvd" apodobne, zkus pohledat na google.