Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení Strong DC připojení

Dobrý den,
mám připojení od O2 ADSL.Chtěl bych poradit jak nastavit u DC strong(Přímé spojení).Dříve u starého stolního počítače, který byl připojen přes modem Microcom ADSL Deskporte Usb po mě DC Strong nechtěl žádné nastavení připojení.Pouze se zvolilo kam sdílet a co sdílet.Připojení bylo přímé a našlo to spoustu věcí.Teď mám notebook Dell Studio,router ADSL2+ TP-Link TD-W8960N, je stažena poslední verze DC Strong 2.42.Když jsem se díval na připojení tak je zaškrtnuto připojení firewall(pasivní, nejhorší případ).Zkoušel jsem najít nějakou muziku a našlo to toho přes více připojených hubů málo.Zvolil jsem Přímé spojení a už to nenašlo nic.Nevíte jak to správně nastavit?Mám tam zvoleno TCP:26081, UDP:2031, TLS/TCP:27912, DHT/UDP:6250.Mají se snad napsat jiné hodnoty?Nebo se něco musí nastavit jinde/třeba v routeru)?
Díky za všechny rady

Děkuju,
zkusím vlézt do nastavení routeru a pohrát se s tím.A mám něco měnit v DC strongu(TCP,UDP)?A jako nastavení připojení mám zvolit Firewall s manuálním přesměrováním portů?A je potřeba někde vepsat IP adresu?Moc nerozumím co přesně v routeru nastavit.Každopádně vlézt do něj umím, tak se podívám.
Díky za radu a trpělivost

V nastavení DC je potřeba jenom zvolit akrivní režim, a porty pro příchozí spojení (TCP+UDP). Tyto porty pak v nastavení routeru přesměrovat na lokální IP počítače (tuto IP adresu nastavíš do routeru, aby věděl kam to má posílat). Do těch políček na tom linku co jsem uvedl napiš porty které jsi zvolil a IP adresu tvého počítače. Dole se ti pak zobrazí jak přesně mají ty pravidla vypadat.

Ponastavoval jsem co se dalo, ale nefunguje to.Asi je něco špatně.V routeru jsem byl a nastavil hodnoty stejné jako jsou v DC, ale nic se neděje.Je možné že jsem nenastavil nějakou jednu důležitou věc a nešlape to.Je to docela složité.To DC co se prezentuje na stránkách je staré.Nový DC strong vypadá jinak.Chtěl bych nejlépe postup polopaticky jak pro blbého:)
Děkuji za Vaše rady