Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ask.toolbar

Dobrý den,
při nějaké práci se mi podařilo nechtěně nainstalovat nějaký ask.toolbar, který nechci, ale občas mi vyskočí. Chci ho odstranit. Prosím o radu.Děkuji.

Většinou se to nainstaluje s nějakým programem, bývá tam možnost odstranit zaškrtnutí, jinak je tam předvoleno, aby se to nainstalovalo. Takže pokud jsi při instalaci klikala jen Next Next, tak to tam teď máš. Vzpomeň si, co jsi naposledy instalovala do PC.
Co jsem naposledy potkal, tak nějakej takovej toolbar nabízí instalace Avastu.

Musíš si dávat bacha i při instalaci obecně známých programů a vždy si prohlížet všechny ty radio a check buttony, které bývají předem zaškrtnuty. Pokud vím, tak Ask Toolbar je např. integrální součástí Javy, kde už je taky předem zaškrtnutej.