Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Intel® HD Graphics 3000 nebo AMD RADEON HD6490M 1GB

Chtěl bych poradit. Chci si koupit notebook HP ProBook 4530S a je na výběr buď s grafikou Intel® HD Graphics 3000 nebo AMD RADEON HD6490M 1GB.Chci to na práci,ale taky chci aby mi to rozjelo nějaké hry.Prostě bych chtěl poradit,která z těch 2 grafik je lepší.Díky

to je zajimave - ta grafika je samostatne bez dedikovane v kazdem lepsim pocitaci - ale to deti ktery si kupujou jenom lacine krusky nikdy nepochopi - uhraty pubertak nezna poradny pocitac - jen aby to melo co nejvyssi body v testu a stalo co nejmene aby mu to fotrik vubec dovolil

Nevím, jestli se dají byznys stroje typu Latitude E64x0/E43x0 popř. E42x0 považovat za "křusky", nicméně faktem zůstává, že jsme kvůli nim problémy externích monitorů řešili nejen s Dellem, ale přímo i s Intelem.

Do kanclu je samozřejmě Intel nejlepší co se HW spolehlivosti (moje noční můra byly D630 - všem strojům co jsme měli, umřela nvidia grafika) a odběru týká, ale rozhodně se nejedná o to nejspolehlivější řešení z hlediska ovladačů (tím je dnes jednoznačně řešení od AMD). To ale není odpověď na původní dotaz.

ne to se bavim se vsema kteri nechapou ze intel 3000 v sandy bridge je perfektni a diky tomu jsou pocitace vyssi tridy zase o kus dale - coz vetsina zdejsich chytraku nikdy nepochopi - hlavne 3d score a cumim na skakajiciho panaka na obrazovce

Ty vole ty mas problem kliknut na odpovedat tomu cloveku, ktoremu chces a nejako ti asi oci idu sregom a navyse netusim, co je na novych grafikach v SB perfektne.
Su vyrazne lepsie ako stare dedikovane jadra, ale stale vyrazne horsie ako riesenia od AMD. Navyse AMD prislo s novymi integrovanymi jadrami a tam bije nielem Intel dedikovane riesenia, ale aj lowendove samostatne grafiky.