Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vštěpení titulků do obrazu filmů

zdravím, můžete mi někdo poradit jak dostat do obrazu filmu titulky tak abych si ho mohl dat do mobilu, používám program mediacoder, jde to udělat, potíž je v tom že mi tam chybí písmena s háčkama, čárkama atd. nebo jak tam můžu přidat nějaký font? díky moc

nesnaz sa pridavat ziaden font, ale hladaj nastavenie jazyka (language) alebo nastavenie kodovania napr. codepage apod (852, ISO 8859-2, Windows 1250, UTF8, apod, podla toho v jakom kodovani mas titulky). Neviem co ma kde mediacoder (nepouzivam) ale garantovane to tam je ptz to pouziva kopec ludi aj inych ako anglicky hovoriacich.