Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E-mail

Dobrý den.Jsem začátečník.
1.Mám E-mail na seznamu.Pokaždé se musím přihlašovat i když zaškrtnu políčko zapamatovat si v tomto počítači.Vždy mi zmizí př.adresa i heslo.
2.Při každém spuštění stránky se spustí jen malá str.Chci -li to mít na celé obrazovce musím zmáčknout nahoře napravo maximum.
Prosím mohl by někdo poradit čím by to mohlo být?
S pozdravem Z.Jan

Co sa tyka pamatania hesla tak neporadim, mozno keby si zacal pouzivat napriklad Operu alebo Firefox tak taketo problemy nemas, takze skus instalovat tie a uvidime, ci sa aj tam "stracaju" logovacie udaje.
Spustenie prehliadava v maximalnom mode by malo zalezat od jej posledneho stavu, cize ak mas prehliadac maximalizovanu, zavries ho a potom znovu otvoris mal by sa spustit maximalizovany. Ak nie odporucam prejst na iny prehliadac.

Asi bude nejrozumnější přejít rovnou na nejnovější Internet Explorer 9. Je tam i nápověda atd.
Samotné Zapamatovat v tomto počítačí nestačí, pokud smažeš (ručně nebo automaticky) cookies.