Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi připojení-připojí se na wifi z mobilu, otevře se prohlížeč ale nanaběhne stránka

Zdravím, chtěl bych Vás poprosit o pomoc, velkou pomoc. Už je to pět hodin co sedím u počítače a nedaří se mi na to přijít. Mám wifi router typu TP-LINK TL-WR340G, všechno mám správně nastavené, zabezpečení mám WPA-PSK/WPA2-PSK, ale nejde mi se připojit na internet z mobilu. Když se připojím na mou sít píše to že jsem k wifi připojeno, otevře se prohlížeč ale nenačte se. Prosím o velkou pomoc, jestli chcete klidně Vám pošlu info když zadám adresu 192.168.1.1/ do prohlížeče v jakém je stavu. MOC VÁS PROSÍÍM O POMOC.........PROSÍÍÍÍÍÍM:-(

Když zadám adresu 192.168.1.1 do prohlížeče a kliknu na DHCP, pak na DHCP Settings tak tam mám stav ENABLE takže se připojuji asi přes DHCP ale možná že ho mám špatně nastavený, nevím. Mobil mám Nokii N8 ale tam to mám myslím správně nastavené, přidal jsem si přístupový bod na internet svoji WIFI takže když sa pripojím na Internet jde to přes wifi, rovněž i klíč mám nastavený v mobilu takže v poho. To jak píše ked sa pripojíš na tvoju siet znamená to sem myslel na Wifi. Samozřejmě když zruším to zabezpečení a mám otevřenou sít tak se bez problému připojím přes wifi ale když si to zabezpečím tak to jenom najede do prohlížeče ale neotevře se adresa. Nevíš čím by to mohlo být. A nic jiného kromě mobilu nemám. Ani notebook nebo podobně. Moc prosím pomoz:-(

no nevím jakou adresu do mobilu zadat, to tu jakou mám na routeru obě dvě promary i secundary? Jenže ono to tam chce po mě i ip adresu telefonu pak jakési dns adresy mezi nimi je dvojtečka,dále adresa proxy serveru a číslo prosy serveru ale tyto volby jsem nezaadáva. Ještě skusím snížit to šifrování na jednodušší a dat misto automaticky WPA...a nedostane se mi pak někdo do počítače? Vím že WEP klíč už někdo umí prolomit, neprolomí i tohle WPA?

nic mi nejde

to je vážne s Tebou, nedokážeš ani napísať, čo urobíš, aké kroky, čo skúsiš, ako máš čo nastavené...

Máš možnosť pripojiť na web cez Wifi nejaké iné zariadenie (iný mobil, ntb...)? Tým vylúčiš možnosť zlého nastavenia routra...
Alebo sem daj obrázky WLAN nastavenia z routra.
Nový firmware pre N8 neexistuje? Možno má Tvoja verzia nejaký bug...

no můžu vám nafotit to nastavení ale nevím jak, všechno to nastavení routeru bych vám nafotil ale nevím jak,dokonce tady bylo i jedno forum že to tady jeden nastavoval ale vy jste mu to zamkly protože si z vás dělal srandu,možná mám blbě nastavené obě dns adresy, mám tam tři zabezpečení. Jedno je WEP to bych nafotil, druhé mám WPA/WPA/2 a mám na výběr z možností WPA nebo WPA2 a pak ke každému TKIP a AES jenže u toho to chce i ip radius server ,to bych vám taky nefotil a třetí šifrování WPA-PSK/WPA2-PSK to taky nejde, tam je taky na výběr bu WPA-PSK nebo WPA2-PSK a rovněž k tomu i TKIP nebo AES ale takhle je to blbé vysvětlovat. Řekněte mi jak to mám nafotit a nafotím vše, snad vám to pomůže mě pomoct.

1. wpa-psk po tobě nechce radius server - toto není ono.
2. security options nedávej na "automatic", už jsem ti to psal.
3. encryption dej jednodušší "tkip".
4. wpa key podporuje alfanumerické znaky, nejen číslice.
5. default doménu nevyplňuj.
6. tvoje dns se mi moc nelíbí. ta desítková bude nejspíš ok (zvlášť pokud nemáš veřejnou ip), ale druhá taková neveřejná ip mi připadá divná, dal bych místo ní něco fungujícího, třeba google-dns.

Tento bug se mi objevuje střídavě na androidních mobilech doma.
Vše jde skvěle, pak se Smasung připojí na router, ale jinak nic nenačte, ani 192.168.0.1
Po měsíci to samo jde, ovšem z neznámého důvodu se to po dalším měsíci stane na Xperii.

Zkouším nastavení, fóra, dělá to firewall, antivir? Nezjistil jsem nic, nerozchodil nic.

router TP-link C5