Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou nainstalovat aktualizace W7

Dobrý den. Mám problém s nainstalováním aktualizace do mého notebooku, mám windows 7 x64, a tou aktualizací je celý service pack 1. Zkoušel jsem to přes windows update stáhnout a nainstalovat, ale neúspěšně, hlásí mi to chybu, že aktualizace nebyly nainstalovány, po té jsem zkusil, aktualizaci ručně stáhnout a nainstalovat přes .exe soubor. Instalace proběhla, system se několikrát sám restartoval, ale neůspěšně. Po dokončení aktualizace, mi bylo v okně vypsáno, že to proběhlo neúspěšně. Dále jsem stáhnul na webu microsoftu program MicrosoftFixit.wu.Run. Který mi po dokončení jeho operací nahlásil, že je potřeba opravit součásti služby windows update. Prosil bych vás o radu jak tuto aktualizaci bez problému nainstalovat, za případnou radu, děkuju.

zastavit služby BITS a Windows Update (pomocí snapinu services.msc nebo zelevovaného command promptu příkazy
net stop wuauserv
net stop bits
smazat složku SoftwareDistribution (nachází se ve složce %windir% kde je nainstalován OS) - z Windows Exploreru nebo příkazem
rmdir /s %windir%\SoftwareDistribution
Vynutit detekci aktualizací návštěvou stránky microsoftupdate a nastavením aktualiací z IE, což lze příkazem
start microsoftupdate

neboli udělej toto
otevři si poznámkový blok
překopíruj tam toto

    net stop wuauserv
    net stop bits
    rmdir /s %windir%\SoftwareDistribution
    start http://update.microsoft.com/microsoftupdate
    pause

ulož na plochu jako neco.cmd
a tento soubor spust jako správce.... (pravý klik na něj a spustit jako správce) ... pokud ti to něco udělá špatně, neřvi na mne, toto mi kdysi poradili na technetu.

Mne osobně to pomohlo.. Po té restartuj a nech pc běžet nějakou dobu, třeba po 2 hodinách spusť aktualizace, pokud se nespustí sami

Já nebudu řvát, zkusil jsem ten druhej postup ten mi přišel mnohem jednodužší, nakopíroval jsem to do poznámkovýho bloku, napsal jsem například neco.cmd, uložim a ale nejde mi to spustit jako správce nemám tam tu možnost. Asi to bude kvuli tomu že ten soubor se jmenuje ted neco.cmd.txt ?

vypsalo mi to

C:\Windows\system32>net stop wuauserv
Zastavování služby Windows Update......................................
Službu Windows Update nelze zastavit.

C:\Windows\system32>net stop bits
Zastavování služby Služba inteligentního přenosu na pozadí..
Služba Služba inteligentního přenosu na pozadí byla úspěšně zastavena.

C:\Windows\system32>rmdir /s C:\Windows\SoftwareDistribution
C:\Windows\SoftwareDistribution. Jste si jisti? (A/N)

ted je ta část kdy mám restartovat nebo se mám věnovat tomu (A/N) ?

Já vim, já jsem to zkoušel po jedný, ale mě to pak vybralo jen tuhle jednu aktualizaci a nebyla možnost další instalovat a tahle jedna konkretní nešla. Ale uložim si tenhle odkaz a když bude zase někdy podobnej problem zase to tu navštívim a budu postup opakovat. Dám teda příspěvek za vyřešený a děkuju ještě jednou za radu.