Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava - bude vše kompatibilní?

Zdravim sestavuji kamaradovi PC a chtel bych vedet co na to rikate? PC by melo slouzit na hry filmy atd... Jen bych chtel vedet jestli to vsechno do sebe pujde? Predem diky za odpoved.
Změna předmětu, původně: Sestava (Kráťa)

Fungovat to bude, ale
1. chladič - nelze si vybrat orientaci 90°, ale pouze po 180°
( bude foukat do zdroje )
2.zdroj - předimenzovaný, stačí 500W
( stejná značka )
3.deska - osobně raději ASUS
4.g.karta raději Gigabyte, ASUS
( Sapphire jen Záruka: 24 měsíců )
5.skříň - je docela malá a pokud změníš chladič, tak nemusí stačit šířka.