Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s novými ovladači

Zdravím stáhl jsem si program Superovladač a aktualizoval jsem nové ovladače do pc.Aktualizoval se mi ovladač na GK na zvukové zařízení ,na myš klávesnici a další.Ale zjistil jsem že se mi mi hry naistalované po téhle aktualizaci výrazně sekají a jsou nehratelné,i když jsem je předtím měl a šli dobře.Myslím si že to určitě bude mít na svědomí tato aktualizace pc.Staré ovladače jsem v programu nezálohoval a tudíž je nevím jak vrátit zpět.Obnova systému nepřichází vhod protože tam dnešní datum,a ovladače jsem aktualizoval asi před 4 dny.Chci poradit jak získat své ztracené ovladače(původní),nevím jak na to.Díky za rady

stáhl jsem si program Superovladač ... i když předtím šli dobře

preco maju ludia potrebu do vsetkeho vrtat a stahovat kdejake super-znefunkcnovace (tunice, cistice, a podobne kraviny)?
Ovladace najdes na webe vyrobcu tvojej zakladnej dosky a grafickej karty.
Co sa tyka mysi klavesnice a podobnych veci, myslim ze by mali ist odinstalovat v ovl.panely - pridat/ubrat programy. Ak nie, tak da sa teoreticky v spravci zariadeni dat u toho zariadenia pravy klik - zmenit ovladac a naklikat mu tam rucne nejaky standardny ovladac od MS (naklikat sa k zoznamu zariadeni, t.j. vsade klikat ze chces vybrat rucne a tam vybrat standardna klavesnica 102klaves ci kolko, alebo standardna mys apod).

idealne by bolo najst si bod obnovenia spred 4dni, tych bodov existuje viac, treba tam klikat trochu v tom kalendari.

potrebujes preinstalovat vsetky ptz nikto nevie co za haluze ti tam nainstaloval ten znefunkcnovac. Web zakl.dosky (ked nevies tak everest home alebo na krabici mas napisane alebo na samotnej doske), web vyrobcu grafiky, stiahnut pre spravne windows (32bit alebo 64bit, neni to jedno) a preinstalovat. Chipset, zvukovka, LAN = vyrobca zakl.dosky, grafiku - vyrobca grafiky alebo web AMD resp. nVidia.
Ostatne veci odinstalit z pridat/ubrat programy, alebo v spravci zariadeni naklikat zmenit ovladac a vybrat zo zoznamu standardne zariadenie.

stáhl jsem si program Superovladač a aktualizoval jsem nové ovladače

když tomu nerozumím a ani nechápu kde se ty ovladače vlastně berou, tak do toho nerýpu a nechám to být.
ostatně ten paskvil je placený - ty sis teda zdarma nainstaloval co za trus?

když si klikneš v záhlaví na text "Vítěz mnoha pětihvězdičkových ocenění", dočteš se že nejde o ocenění, ale že ten trus s 80% pravděpodobností neobsahuje spyware/viry. o funkčnosti softu a nějakém vítězství ani prd.

"Doteď jsem aktualizaci ovladačů neprováděla. Stačilo pár kliknutí a {ProductName} udělal všechno za mě. Počítač nyní pracuje mnohem rychleji!"
Dominika, Havířov

na toto téma kdysi psal šimek: "pán upadl na chodník, a jestli nevstal, leží tam dodnes".

osobně jsem rád, že existují idioti co takové věci kupují/kradou. systém doničený tímto softem nezbývá nic jiného než přeinstalovat - a to je nový zákazník a nové prachy.

edit: komentáře na fuj zdroje obvykle nedávám. ale dementů bude vždy většina, tak si dovolím citnout:

Super Ovladač + Key CZ.rar

k-o-pec
Dikec moc my to pomohlo až sem se divil co jsem mel zastaraly, moc my to pomohlo 100% doporučuju. smile smile

blbec, co ani neovládá češtinu, umí zapnout počál? neměl by na to být aspoň diplomek z mateřské školky?