Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s RAM

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Koupil jsem notebook HP DV6 I7...myslím že už docela výkonný,ale sem tam mám problém s rychlostí ve windows a myslím si že je to pamětí RAM.když mám v rohu zaplou miniaplikaci na monitorování cpu a ram tak právě ram pořád využívá nějakých 40% i při nečinnosti. Díval jsem se do ovládacích panelu/systemu/velikost ram a cpu tak je psané nainstalovaná pamět 6gb (použitelné 2,85).
Nebude to náhodou tím? Aplikace nejsou v pozadí neběží žádné kromě antiviru a pár utilit. Děkuji za odpověď.

ano, ale mám v podstatě stejný notebook značky packard bell a stejnou ram 6gb použitelná tam je přes 5 a bez jedineho zpomalení.
V podstatě jsem s HP vše vymazal,běží jen windows firewall,daemon a utilita na zvuk(beast audio).
A dokáže mi někdo vysvětlit proč je použitelná jen 2,8??co si bere pres 3 gb?windows?