Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový Mobil - jaký do 5 500 Kč?

Čaute nevím jakej mobil si vybrat do 5500 aby byl za tu cenu nejlepší na trhu z těch do této ceny tak prosím za rady bych bych vám vděčný .. :) hažte odkazi na ty mobili který by ste mi doporučili díky moc .. :)
Změna předmětu, původně: Nový Mobil (Kráťa)

To je velmi malo na vyber mobilu. Co tak wifi, kvalita fotaku je rozhodujuca, musi mat LED?

Napriek tomu mam tip: SAMSUNG Galaxy Ace (S5830)

- skvely pomer vykon/cena, wifi, android, velmi dobry 5MPX fotak, LED, slabsie video (take Nokie to maju naopak, horsi fotak, lepsie video)

Dalsi tip: MOTOROLA Defy

- parametre lepsie ako Samsung, mal by byt odolnejsi, HD video, ale nemam s nim skusenosti (narozdiel od Samsung-u), cena bude asi o nieco vyssia