Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook ASUS -nedaří se instalace

Instalace XP na notebook ASUS FT3c,začátek proběhl normálně,naformátován disk,nakopírovány soubory a restart.
Instalace však dál nepokračovala,bylo tam nějaké hlášení,které si nepamatuji,v ten moment jsem to neřešil a spustil znovu od začátku.
Znova format disku,nakopírování souborů,po restartu to uvízne na logu ASUS a nelze ani vstoupit do BIOSu.
Přesně stejná situace jak je popsána zde,hned v prvním příspěvku.
viewtopic.php
Pokud z notebooku vyjmu HDD,tak do Biosu vstoupit lze,instalační CD načte a objeví se libovolnou klávesou spustíte instalaci....
S připojeným HDD to skončí opět na úvodním logu.Prosím poraďte mi,jak dál postupovat.Děkuji.
Ještě doplním HDD je SATA,při instalaci jsem mu žádné ovladače nepodstrkoval.

Vyjmul jsem z notebooku HDD a připojil do stolního PC. HD tune na něm nenašel žádné chyby,znova jsem ho naformátoval (NTFS)
a vrátil do notebooku.Ten ho sice v BIOSu detekuje,ale to je vše,po postu (pokud je zmíněný HDD připojen) se nic neděje,nelze ani vstoupit do BIOSu.Když není HDD připojen,tak to normálně pokračuje dál,spustí instalaci z CD i live Ubuntu jde spustit.
Pomůže někdo ?

Díky,jsem si toho nevšim,čili takhle ho detekuje BIOS,nevím,jak to změnit v BIOSu na to asi není žádná položka a navíc se do něj s připojeným diskem nedostanu.
edit
je to divné,když jde o notebook a IDE tam nejde připojit,co to vypisovalo při postu dřív nevím,bylo tam logo,které jsem vypl