Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak uvolnit místo na disku C:

Dobrý den. Mám počítač se systémem Windows XP Profesional, a mám Harddisc s kapacitou 20GB. Mám hru, která zabírá cca 3GB. Zbytek místa nevím kam se mi podělo :-( . Ccleaner používám ale i tak mám pořád maximálně 2Gb volného místa. Prosím o radu :-(

ta plocha je dobrý tip - neválí se na ní nějaké filmy?

c:\hiberfile.sys - jakou má velikost? případně pokud to není notebook, zakázat hibernaci.

ve vlastnostech vypalovačky - zakázat možnost vypalování. na to jsou externí programy, ne ten windows potrat s hromaděním souborů.

ccleaner a tuneup - oblíbené lamonástroje k ničemu. nejvíc místa ušetříš když je odinstaluješ.