Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS P8H61-M LE stepping B3

Zdravím, mám jen skromný dotaz, protože jsem to moc v uvedených parametrech nevyčetl. Má tato základní deska interní grafickou kartu, když obsahuje výstupy VGA DVI nebo se předpokládá, že bude buď vložena PCI grafická karta nebo bude součástí procesoru? A ještě se chci zeptat, zda je jedno, či vložím zvukovku do PCIe 1x nebo PCIe 16x ev. šlo by to i do PCI?
Díky za odpověď.

Odkaz na ASUS P8H61-M LE stepping B3 http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 040000001999

Keby si si okrem dosky naklikol aj prislusnu sekciu CPU (socket 1155) tak by si zistil ze grafika je integrovana v CPU (a drahsie CPU ju maju trochu lepsiu)
Ked tam das CPU bez grafiky (ak vobec su pre socket 1155 bez grafiky) tak samozrejme tie vystupy budu nefunkcne.

Zvukovku mozes vlozit len tam, kam sa vlozit da. PCI zvukovka sa da vlozit len do PCI, PCIe zvukovka sa da vlozit len do PCIe. Vlozis ju do PCIe x1 ptz x16 je pre grafiku (teoreticky by tam sice PCIe x1 zvukovka mala fungovat tiez, ale nespoliehal by som sa na to na 100% ze s tym vyrobca ratal a nezblbne BIOS)