Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafický adaptér, DirectX 9.0c a ovladače

Zdravím všechny a moc prosím jestli by mi někdo mohl pomoct s problémem při pouštení her. Například i sims2 když ho chci pustit zobrazí se mi tohle: -Na tomto počítači se nepodařilo najít žádné grafické adaptéry kompatibilní s DirectX 9.0c! Ujistěte se, prosím, že máte nainstalován grafický adaptér kompatibilní s DirectX 9.0c spolu s nejnovějšími ovladači od výrobce.Aplikace bud nyný ukončena.-
Viděla jsem tady myslím podobný problém,ale řešení nebylo na můj počítač, či na muj windows. Kdyby někdo věděl co s tím tak moc prosím o radu. Děkuju a tady přikládám něco z infa o notebooku:

Název operačního systému Systém Microsoft Windows XP Professional
Verze 5.1.2600 Service Pack 3 Sestavení 2600
Výrobce operačního systému Microsoft Corporation
Název systému HOME-COMPIK
Výrobce systému ASUSTeK Computer Inc.
Model systému F3Sg
Typ systému PC založené na procesoru X86
Procesor x86 Family 6 Model 15 Stepping 13 GenuineIntel ~1995 Mhz
Verze systém BIOS/Datum American Megatrends Inc. 305, 12.2.2008
Verze SMBIOS 2.4
Adresář systému Windows C:\WINDOWS
Systémový adresář C:\WINDOWS\system32

Omlouvám se, ale netuším jak to zjistit... tenhle problém už jsem kdysi měla na pc a pomohlo mi když jsem nainstalovala znova graficky adapeter kompatibilní s DirectX 9.0c a taky ty ovladače k tomu... což mi někdo odtud poradil a přidal odkaz odkud to muzu stáhnout. Já bohužel nevím jak si to najít a nerada bych udělala chybu a nainstalovala něco jinýho.