Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nastavení WIFI - ZyXEL NBG-416N

Dobrý den

Při vytváření WIFI ( doma ), v návodu píši at zádam to adresy: 192.168.1.1./
Ale po zadání těchto udájů, a všem potřebném co je potřeba zapojeném mi nejede internet tim pádem se mi nenačte ani tadyta stránka, kterou potřebuju kam bych zadával určité údáje.

Dále, je také možnost nastavit WIFI pomocí druhé metody a to té, že: strčím CD do PC, a spustim instalaci a pokud chci spustit jakýsi '' setup wizard '' tak mi vyskočí tabulka s tímto:'' Warning: Connection issue. please double check your connections and network settings. Please refer to User´s Guide to trobleshoot ''

Může mi prosím Vás někdo pomoci?

No a co?
Na nastavení routeru přece nepotřebujete, aby fungoval internet. :i:
Nevíme, jakou IP má váš PC ani jaké IP adresy jsou v síti volné.
Co potřebujete udělat:
1. Zjistit IP adresu vašeho PC (příkazem ipconfig)
2. Nastavit dočasně adresu PC na 192.168.1.2
3. Připojit se na IP adresu 192.168.1.1
4. Nastavit IP adresu routeru na nějakou z rozsahu, do kterého spadá PC
5. Vrátit PC původní IP adresu.

Myslíte: Připojení k místní síty - Vlastnosti - protokol síte INTERNET - Získat adresu automaticky pomocí DHCP ?
To jsem teď udělal, dostal jsem se už dokonce i do nastavení, ale po pojmenování WIFI , mi to zase psalo že mi nejde internet a už jsem se tam nedostal

Nejsem znalec ale pokusím se ti to popsat jak jsem to teď instaloval já. Otevři centrum sítí a sdílení a vyber připojení k místní síti a zobrazit stav (u XP to může být jinak). Dostaň se tam, kde máš zadaný svoje IP, masky DNS atd. U mě je to TCP/IPv4 - protocol 4. Tady si opiš nebo vyscreenuj všechny čísla, budeš je potřebovat. Dej získat adresu IP automaticky a u DNS to samý. Všechno potvrď. Otevři si prohlížeč a do vyhledávače napiš to IP adresa tvojeho routeru. vyskočí ti okno připojit nebo zůstat offline. Připoj se a vyskočí ti tabulka: zadáš do user name admin, do hesla 1234 (jak to máš na tom obrázku). Konečně se dostaneš na zyxel stránku kde to po tobě bude chtít vymyslet vlastní heslo. Udělej tak a přejdeš na výběr jazyka. Zvol češtinu a pokračuj. Po pravý straně máš kolonku síť. Vyber WAN a opiš to cos opisoval nebo screenoval od připojení k tvýmu internetu. Aplikovat. Vyber Wireless LAN a tady zadej jméno, jak chceš aby se tvoje WIFI síť jmenovala. V security mod vyber zabezpečení - já mám WPA2-PSK a vymysli si Pre-Shared Key. Aplikuj a je hotovo.

Že by to po roce ještě nevyřešil a nedočetl návod? (touchwood)