Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista - jak jej vrátit na PC místo Win7?

Dobrý den, rodiče dali do opravny (k soukromníkovi) počítač, vyměnil jim základní desku a přeinstaloval OS na windows 7. Rodiče tam alě měli windwos vista, a chtějí ho z5. K počítačí dostali pouze "acer recovery dvd", které jak jsem pochopil slouží k záloze, né že už to je záloha ... takže se naskýtá problém, kde stáhnu .iso soubor windows vista home premium 32 bit? PC je od aceru. Slabší acer s 1gb ram.
Díky

Změna předmětu, původně: Windows Vista (host)

Pokud se jedna o Slabsi NTB doporucil bych zustat prave u W7 z jednoho prosteho duvodu, s 1GB RAM jede W7 naprosto plynule Vista uz tolik ne. Kazdopadne jestli vlastnis licenci OEM zkus to u prodejce tvyho notesu mel by ti poskytnout podporu.

tak v tom případě nevím, jak tento recovery disk spustit. už jsem několikrát přeinstalovával na svém stolním pc windows 7, mimochodem ten acer je taky stolní PC.. Vždy mi to vyhodilo hlášku " pro bootování z dvd zmáčkněte klávesu" ale na tom aceru nic.-

ano, mám nastavnou největší prioritu na DvD romce .. strčím tam dvd, dám restart - naběhna logo základní desky, potom výbě mezi windows 7a vista .. (tak to nabíhalo i předtím než sem tam recovery dvd dal).

Já si myslím že na dvd nic není .

není, hodil jsem tam bootovací dvd windows 7 (moje) a to fungovalo, takže ty dvd jsou prázdná a záloha se na ně měla udělat když byl pc nový. Stáhnu tedy od někud neaktivované win vista a aktivuju je pomocí cd klíče k pc.