Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pořadí souborů

Zdravím.Měl bych jeden dotaz.Když stáhnu pohádky pro děcko a je jich několik dílů,proč se to na fleshce objeví zpřeházené a to i když to tam dávám postupně?Díky za odp.

Co na tom nechápeš?Je několik souborů se stejným názvem a se stejným počtem mb a jedinej rozdíl je v číslování v názvu..
příklad:xxxx1.avi 179mb
xxxx2.avi 179mb
xxxx3.avi 179mb
xxxx4.avi 179mb
no a když to přetahuju na flashku tak se to zpřehází a to i když to dávám na flasku postupně.

přehrávače (nepíšeš jaký) to často berou podle data souboru. nebo jak píše kolega - očísluj si pořádně stopy.
nebo si to kup, přece bys kvůli děcku nekrad.

tvůj nick - to seš ty co má vždycky nahovno dotaz bez bližších informací, a pak se tu chodí hádat že na to přišel nejlíp? no tak se tu bav.

Vy už fakt nevíte jak tu lidi naštvat,že?
Co je na tomto polovičaté,neurčité a neúplné?
Co na tom nechápeš?Je několik souborů se stejným názvem a se stejným počtem mb a jedinej rozdíl je v číslování v názvu..
příklad:xxxx1.avi 179mb
xxxx2.avi 179mb
xxxx3.avi 179mb
xxxx4.avi 179mb
no a když to přetahuju na flashku tak se to zpřehází a to i když to dávám na flasku postupně.