Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej počítače - jak smazat osobní data

Dobrý den, prodávám svůj notebook a rád bych se zeptal, na co si mám dát pozor po stránce osobních dat.
Veškerá osobní soubory jsem zmazal (standartním postupem), rovněž historii, cookies a hesla z webových formulářů (pomocí možností internetu). Rád bych věděl, jestli je to dostatečné, nebo jak případně zabránit tomu, aby nějaké data ješte v notebooku zůstaly někde skryta. Děkuji za odpovědi.

neni to dostatecne ani omylem a to ze dvou duvodu:
a) selektivne jsi vybral neco z OS, neco jsi zapomnil - rozhodne tam nenecha nainstalovenj os, ktery si jen promazal
b) smazany soubor zustava fyzicky na disku dokud neni prepsan.

Suma sumarum, dostatecne to neni. OS promazat (a disk - format) se vsim vsudy + to premeazat - to znamena nekolikrat zaplnit disk bordelem a zase to smazat nebo si sehnat utilitu, co to udela za tebe.