Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna hesla u wifi

Zdravím
Mám takový problém, k Vánocům jsem dostala Notebook, ale ztratily jsme papíry s heslem od wifi .
Jelikož jsem totální počítačová lama, netušim jak to změnit, mám CD, kde je nejspíše něco jako manuál, ale v Angličtině a nic o změně hesla jsem tam nenašla .
Mám D-Link a nechce se mi vyhazovat zbytečně moc peněz za telefonické spojení s jejich nepřiměřeně placenou linkou, tak budu ráda za každou radu .
Děkuju .

Ja tam taky nic nenasel.
Skoro to vypada, ze ten USB D-Link pristroj neni zadny router ale jen pouze prijimac wifi signalu (v podstate takova druha wi-fi antena+ wi-fi interni modul, ktery je ale stejne uvnitr notebooku).
Ostatni pocitace u vas doma jsou ve wi-fi siti pripojene ? A wi-fi tam funguje ?